KALITE POLITIKALARIMIZ

KALITE POLITIKASI

DEMSAR İnşaat, müşterilerine üstün kalite ve değerde hizmet sunmayı, sürekli gelişmeyi ve dünyadaki sektörel yeniliklere uyum sağlamayı ilke edinmiştir. Ülkemizin gelişen inşaat sektöründe ; başlattığımız faaliyetleri, bilgi birikimimizi ve uzmanlığımızı kullanarak arttırıp, dünyadaki gelişmeler doğrultusunda yeni alanlara ve yatırımlara yöneltmek hedefimizdir.

Müşteri ilişkilerinde dürüstlük, sözüne güvenirlik ve şeffaflık değerlerini ön planda tutan hizmet odaklı bir şirket olarak; faaliyet alanımızda daha kaliteli, daha ekonomik çözümler organize ederek dünya standartlarında eserler yapma hedefini yakalamış olmanın gururunu taşımaktayız.

Şirketimizin kalite ve müşteri memnuniyeti hedefindeki başarının arkasında ; değişen ve gelişen müşteri isteklerini iyi analiz ederek, özenle seçilmiş proje gurupları ve tedarikçilerle çalışmak; DEMSAR personelinin moral motivasyonunu üst seviyede tutup, kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayarak bireysel tatmin imkanı yaratıp, bireyler ve birimler arasında görev dağılımlarını doğru gerçekleştirip sağlıklı ortamlarda yüksek verimde çalışmalarını sağlamaktır.

İŞ GÜVENLİĞİ, İŞÇİ SAĞLIĞI VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ

DEMSAR İnşaat olarak; çalışanların iş güvenliği ve işçi sağlığı için gerekli olanı yapmayı, bu husustaki koşulları sağlamayı, araçları ve gereçleri noksansız olarak bulun durmayı hedef ilke olarak benimsediğimizden İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı konusunda "ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ" ilkesine inanarak; konuyla ilgili olarak koşullara uygun olarak yapılanmakta ve tedbirlerimizi irdelemekteyiz.

DEMSAR, tüm faaliyetleri sırasında kaza olma olasılığını kaynağında önleyerek, kazaları en aza indirmeyi ana hedefi olarak kabul etmektedir. Personelimizin ve alt yüklenicilerimizin İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı konusundaki görev, yetki ve sorumlulukları belirlenmiş ve ilgililere bildirilmiştir. Tüm çalışanların ve alt yüklenicilerin konuyla ilgili kişisel koruyucularını kullanmaları yönünde bütün imkanlar seferber edilerek, çalışanların sorumluluk bilincine sahip olabilmeleri için gerekli tüm eğitim ve tatbikatlar güncellenerek devamı sağlanmaktadır.

DEMSAR İnşaat olarak; faaliyetlerimiz sırasında doğal kaynakları korumak, atık miktarlarını en aza indirmek, doğa kirliliğini önlemek ve geri kazanımı arttırmak için gerekli tüm tedbirleri almak, yürürlükte bulunan ulusal ve uluslar arası kanun, tüzük, yönetmelik, düzenleme ve üyesi olduğumuz kuruluşların şartlarına uymak, İş Güvenliği alanındaki teknolojik gelişmeleri takip ederek, tüm faaliyetlerimizde en güvenli ve çevre ile uyumlu teknolojiyi kullanmaya çalışarak, sürekli gelişim sağlamak, İş ve Çevre kazalarının önlenebileceğine inanarak, tüm çalışanların aktif katılımı ve riskleri kaynağında yok etmek suretiyle "SIFIR İŞ KAZASI" hedefine ulaşmaya çalışmak öncelikli ilkemiz ve hedefimizdir.

Firmamızdan Haberler

avatar-1
GÖZTEPE PROJEMİZ

DEMSAR INSAAT VE TICARET A.Ş.

Göztepe bölgesindeki Ofis/AVM projemiz devam etmektedir.

avatar-1
ZEKERİYAKÖY VİLLA PROJEMİZ

DEMSAR INSAAT VE TICARET A.Ş

Zekeriyaköy bölgesindeki villa projelerimiz başlamıştır.